Integrovaná řešení

Povedlo se nám do našich systémů naintegrovat řešení vašich businessových požadavků na komunikaci s vašimi eshopy a bankami online.
Díky tomu dokážeme předejít řadě administrativních problémům při výměně informací.
Ke svým datům, jejichž zabezpečení je pro nás samozřejmostí, se jednoduše dostanete kdykoliv odkudkoliv pohodlně online na pár kliknutí. Toto sdílení dat je pohodlné jak pro vás, tak i pro nás – odpadne potřeba se neustále doptávat na detaily transakce apod. A také díky tomu, že umíme online i fakturovat, se nám podařilo odbourat veškeré zbytečné papírování z vaší i naší strany.
Přišla vám nutná administrativa kolem účetnictví spíše nudná? Toto již s námi platit nebude. Díky propojení všech systémů vám přinášíme moderní řešení pro vás. Vedlejším efektem bude také snížení mzdových nákladů a úspora vašeho času. Nesázíme na jednorázovou pomoc, ale věříme, že dlouhodobá spolupráce je základ. Můžeme tak vám, malým a středním podnikatelům, poskytnout skutečnou oporu a pomocnou ruku v rozvoji vašeho podniku. Pomůžeme vám v ekonomických otázkách a vedení účetnictví, tak abyste mohli již konečně řídit svou firmu i z pohledu finančního řízení jako profesionálové. Zajímá vás toto řešení, kdy faktury, účtenky, smlouvy i další dokumenty zpracujete jedním e-mailem? Kontaktujte nás a nalezneme řešení i pro vaši firmu.

Diskuze